jak to wygląda?

czego możesz się spodziewać rezerwując sesję?

Nawiązanie relacji:

Najpierw rozmawiamy przez telefon lub wymieniamy maile. W tym czasie poznajemy się nawzajem, możesz opowiedzieć nam o sobie i Twojej rodzinie oraz zadać dowolne pytanie dotyczące sesji. Na tym etapie ustalamy jej termin oraz inne szczegóły. Jeśli masz ochotę, możemy umówić się na kawę lub rozmowę na Skypie i poznać się bliżej.

Sesja zdjęciowa:

Od samego początku nasze spotkanie rozwija się bardzo naturalnie. Być może Twoja rodzina potrzebuje chwili, by do nas przywyknąć. Dlatego zawsze rozpoczynamy od rozmowy z domownikami i stopniowo przechodzimy do fotografowania. Często ta chwila następuje niezauważenie. Życie toczy się swoim rytmem, a my jesteśmy jak dawno nie widziany przyjaciel, który akurat ma przy sobie aparat.

Pozostajemy w kontakcie!:

Jesteśmy do Twojej dyspozycji także po sesji. Będziemy informować Cię o postępach pracy nad Waszymi fotografiami, odpowiemy na każde pytanie i doradzimy w kwestii wyboru produktów.

Wybór zdjęć:

Otrzymujesz od nas siedmiodniowy dostęp do rozszerzonej galerii, z której możesz wybrać dodatkowe fotografie.

nie ma nic lepszego niż prawdziwe życie

Gwarantujemy, że zakochasz się w dokumentalnej fotografii rodzinnej jeszcze w trakcie sesji. Dlaczego? Ponieważ jedyne, czego będziemy oczekiwać od Ciebie i Twoich bliskich, to byście byli sobą. Prawdziwe życie jest idealne. Przekonasz się o tym, trzymając w rękach Waszą unikalną rodzinną opowieść, która już zawsze będzie przypominać o najpiękniejszych wspólnych chwilach. Brzmi wspaniale, prawda?

Ewelina Wawrykiewicz

Długo szukaliśmy kogoś, kto sfotografuje nas w naszym naturalnym środowisku, któremu ton nadaje dwoje małych dzieci. Ola i Łukasz okazali się idealnym wyborem. Mili, serdeczni, uśmiechnięci - swoim wdziękiem i zaangażowaniem w pracę sprawili, że podczas sesji czuliśmy się bardzo swobodnie i naturalnie. A co najważniejsze, ich zdjęcia pokazały, że nawet w zwyczajnym dniu dzieje się magia. Dziękujemy za bezcenną pamiątkę!

Ewelina Wawrykiewicz