sesja krótka

atmosfera na sesji jest dla nas najważniejsza – jeśli jesteśmy rozluźnieni i czujemy się swobodnie, lepiej wychodzimy na zdjęciach. to właśnie podoba się nam najbardziej. nawet mój mąż, który ma opory co do robienia sobie zdjęć, z przyjemnością angażuje się w sesję z olą i łukaszem. polecam szczerze, wreszcie mamy zdjęcia całej naszej rodziny, co zazwyczaj jest nieosiągalne.

Dominika i Szczepan

Krótka sesja powstała jako propozycja dla tych, którzy potrzebują najpierw przekonać się do współpracy z fotografem. Szybko okazało się, że ta opcja świetnie sprawdza się także w przypadku rodzin z bardzo małymi dziećmi oraz jako sesja pamiątkowa na prezent, np. dla babci i dziadka. Często prosimy Was, byście na tego typu sesję przygotowali aktywności angażujące maluszka. W ten sposób zapewnimy dzieciom swobodną atmosferę, a Wam ciekawe i różnorodne ujęcia. Wy wybieracie miejsce sesji – z przyjemnością odwiedzimy Was w domu, przyjedziemy do Waszego ulubionego parku lub na plac zabaw.

Sesja fotograficzna
Sesja fotograficzna
Sesja fotograficzna
Sesja fotograficzna

Cena krótkiej sesji: 1200 zł

Cena sesji obejmuje nasz dojazd we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Krakowa (koszt dojazdu poza Kraków liczymy dodatkowo), naszą pracę na miejscu, postprodukcję zdjęć oraz ich wydruk, a także 15 odbitek w rozmiarze 15×23 w rozkładanym minialbumie.

Jesteśmy specjalistami od wypatrywania momentów pełnych miłości. W trakcie każdej z naszych sesji dajemy z siebie wszystko, by stworzyć dla Ciebie najpiękniejsze, autentyczne ujęcia. Selekcję i postprodukcję traktujemy z ogromną starannością, a fotografie drukujemy w najlepszej drukarni na wysokiej jakości papierze. Nasz talent i doświadczenie są efektem lat nauki i pracy. Dzięki temu otrzymasz nie tylko najwyższej jakości fotografie, ale także gwarancję wzruszenia za każdym razem kiedy spojrzysz na ujęcia z naszego spotkania.

dziękuję pixel heart za najpiękniejszy prezent z okazji dnia matki. pozwalacie uchwycić najpiękniejsze chwile w życiu, które tak szybko uciekają. jestem po prostu zauroczona waszą pracą. wspaniali fotografowie, ale także bardzo sympatyczni i pozytywni ludzie. polecam!

Magdalena