sesja krótka

atmosfera na sesji jest dla nas najważniejsza – jeśli jesteśmy rozluźnieni i czujemy się swobodnie, lepiej wychodzimy na zdjęciach. to właśnie podoba się nam najbardziej. nawet mój mąż, który ma opory co do robienia sobie zdjęć, z przyjemnością angażuje się w sesję z olą i łukaszem. polecam szczerze, wreszcie mamy zdjęcia całej naszej rodziny, co zazwyczaj jest nieosiągalne.

Dominika i Szczepan

Krótka sesja powstała jako propozycja dla tych, którzy potrzebują najpierw przekonać się do współpracy z fotografem. Szybko okazało się, że ta opcja świetnie sprawdza się także w przypadku rodzin z bardzo małymi dziećmi oraz jako sesja pamiątkowa na prezent, np. dla babci i dziadka. Często prosimy Was, byście na tego typu sesję przygotowali aktywności angażujące maluszka. W ten sposób zapewnimy dzieciom swobodną atmosferę, a Wam ciekawe i różnorodne ujęcia. Wy wybieracie miejsce sesji – z przyjemnością odwiedzimy Was w domu, przyjedziemy do Waszego ulubionego parku lub na plac zabaw.

Sesja fotograficzna
Sesja fotograficzna
Sesja fotograficzna
Sesja fotograficzna
Sesja fotograficzna
Sesja fotograficzna
Sesja fotograficzna
Sesja fotograficzna
Sesja fotograficzna
Sesja fotograficzna
Sesja fotograficzna
Sesja fotograficzna

Cena sesji obejmuje nasz dojazd we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Krakowa (koszt dojazdu poza Kraków liczymy dodatkowo), naszą pracę na miejscu, postprodukcję zdjęć oraz ich wydruk, a także 15 odbitek w rozmiarze 15×23 w rozkładanym minialbumie.

Jesteśmy specjalistami od wypatrywania momentów pełnych miłości. W trakcie każdej z naszych sesji dajemy z siebie wszystko, by stworzyć dla Ciebie najpiękniejsze, autentyczne ujęcia. Selekcję i postprodukcję traktujemy z ogromną starannością, a fotografie drukujemy w najlepszej drukarni na wysokiej jakości papierze. Nasz talent i doświadczenie są efektem lat nauki i pracy. Dzięki temu otrzymasz nie tylko najwyższej jakości fotografie, ale także gwarancję wzruszenia za każdym razem kiedy spojrzysz na ujęcia z naszego spotkania.

dziękuję pixel heart za najpiękniejszy prezent z okazji dnia matki. pozwalacie uchwycić najpiękniejsze chwile w życiu, które tak szybko uciekają. jestem po prostu zauroczona waszą pracą. wspaniali fotografowie, ale także bardzo sympatyczni i pozytywni ludzie. polecam!

Magdalena