poznajmy się

Cześć!

Jesteśmy Ola i Łukasz. Od ponad trzech lat fotografujemy codzienność rodzin w Polsce i za granicą. Zajmujemy się też działalnością edukacyjną dedykowaną amatorom oraz profesjonalistom, którzy rozpoczynają przygodę z fotografią dokumentalną.

Jesteśmy jednak przede wszystkim rodzicami Tosi i Helenki. Odkąd dzieci pojawiły się w naszym życiu, mało śpimy, ekscytujemy się przecenami pieluch, a wieczorami padamy na kanapę i oglądamy seriale. Doświadczyliśmy na własnej skórze, że życie rodzica bywa naprawdę trudne. Wiemy, że jest także bardzo piękne, pełne małych i dużych radości i wzruszeń.

Ponieważ zdjęcia to coś, co robimy najlepiej, postanowiliśmy zapewnić naszym córkom najpiękniejszą pamiątkę, którą kiedyś będą mogły pokazać swoim dzieciom i wnukom. Ale nie chcemy dawać im zdjęć wyretuszowanych i z efektownym filtrem, bajkowych i dalekich od rzeczywistości.

Chcemy, by ich wspomnienia były żywe, szczere i prawdziwe. By mogły kiedyś wzruszyć się wracając za pomocą fotografii do wydarzeń, miejsc i najbliższych ludzi. Uważamy, że poza nami jest wielu rodziców, którzy chcą dla swoich pociech tego samego. Właśnie dlatego nasz obiektyw kierujemy na rodzinną codzienność. Z jej okruchów układamy historie pełne autentycznych emocji. Brzmi interesująco? Przeczytaj nasze propozycje! Może też zdecydujesz, że warto zaprosić nas na kawę.

Pixel Heart

czy ty także chcesz podarować swojej rodzinie najpiękniejszy prezent?