poznajmy się

Cześć!

Nazywamy się Ola i Łukasz. Jesteśmy fotografami i rodzicami dwóch dziewczynek. Odkąd dzieci pojawiły się w naszym życiu, mało śpimy, ekscytujemy się przecenami pieluch, a wieczorami padamy na kanapę i oglądamy seriale. A jednocześnie naprawdę szczęśliwi czujemy się będąc razem, całą czwórką.

Ponieważ zdjęcia to coś, co robimy najlepiej, postanowiliśmy zapewnić naszym córkom najpiękniejszą pamiątkę, którą kiedyś będą mogły pokazać swoim dzieciom i wnukom. Ale nie chcemy dawać im zdjęć wyretuszowanych i z efektownym filtrem, bajkowych i dalekich od rzeczywistości.

Chcemy, by ich wspomnienia były żywe, szczere i prawdziwe. By mogły kiedyś wzruszyć się wracając za pomocą fotografii do wydarzeń, miejsc i najbliższych ludzi. Uważamy, że poza nami jest wielu rodziców, którzy chcą dla swoich pociech tego samego. Dlatego już od ponad dwóch lat odwiedzamy rodziny i fotografujemy ich codzienność. Z jej okruchów układamy historie pełne autentycznych emocji. Brzmi interesująco? Przeczytaj nasze propozycje! Może też zdecydujesz, że warto zaprosić nas na kawę

Pixel Heart