sesja dzień z życia

długo szukaliśmy kogoś, kto sfotografuje nas w naszym naturalnym środowisku, któremu ton nadaje dwoje małych dzieci. ola i łukasz okazali się idealnym wyborem. mili, serdeczni, uśmiechnięci – swoim wdziękiem i zaangażowaniem w pracę sprawili, że podczas sesji czuliśmy się bardzo swobodnie i naturalnie. a co najważniejsze, ich zdjęcia pokazały, że nawet w zwyczajnym dniu dzieje się magia. dziękujemy za bezcenną pamiątkę!

Ewelina i Michał

Sesja Dzień z Życia to kwintesencja stylu dokumentalnego. Może trwać od kilku godzin do nawet trzech dni, a im więcej czasu spędzamy z rodziną, tym głębsze, piękniejsze i prawdziwsze stają się zdjęcia. Być może weekend z fotografem wydaje się szalonym pomysłem, ale gwarantujemy, że pod koniec bardzo trudno się rozstać!

Rodziny, które spędziły z nami więcej czasu mówią o tym jak wartościowe było dla nich przeżycie sesji i jak wzruszeni są trzymając w rękach gotowy album. Album, który jest zapisem bliskości, więzi oraz unikalnego języka każdej rodziny. A co na to dzieciaki? Tak długa sesja to dla nich świetna przygoda – zawsze pytają kiedy znowu przyjedziemy!

Reportaż
Reportaż
Reportaż
Reportaż
Reportaż
Reportaż
Reportaż
Reportaż
Reportaż
Reportaż
Reportaż
Reportaż
Reportaż

Cena sesji obejmuje nasz dojazd we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Krakowa (koszt dojazdu poza Kraków liczymy dodatkowo), naszą pracę na miejscu, selekcję i postprodukcję zdjęć oraz wydruk ok 50 fotografii w spersonalizowanym albumie.

Reportaże rodzinne to nasza specjalność. Aby uchwycić autentyczne emocje oraz unikalną historię każdej rodziny potrzeba czegoś więcej niż doskonałego sprzętu i techniki. To są oczywiście podstawy. My wiemy, że najważniejsze dla wydobycia piękna i wzruszenia jest zaufanie naszych gospodarzy. Dzięki doświadczeniu, otwartości, szczerości oraz umiejętności słuchania możemy zagwarantować, że nasza obecność będzie jak odwiedziny przyjaciół.

Po skończonej sesji przystępujemy do drugiej, równie ważnej części naszej pracy – selekcji i postprodukcji, a następnie zaprojektowania albumu. Starannie wybieramy ujęcia, komponujemy ich układ, personalizujemy okładkę poprzez wybór jej materiału i grafiki. Na koniec wysyłamy album do najlepszej drukarni na rynku, by nieprzerwanie cieszył następne pokolenia Twojej rodziny.

ta sobota była magiczna, jakiś taki przełomowy moment dla naszej powiększonej rodziny. dokładnie tego chciałam w tym wyjątkowym dla nas czasie.

Asia