sesja pierwszy rok

Pierwsze uśmiechy. Pierwsze kroki. Pierwsze wspólne rytuały. Pierwszy rok życia Waszego dziecka upłynie szybciej niż myślicie, tyle się będzie działo!

Czasem tak dużo, że nie pomyślicie o tym (albo nie będziecie mieć na to siły), żeby chwycić za aparat. A niemowlęta zmieniają się tak szybko... A gdyby ten pierwszy rok zatrzymać na zdjęciach w pięknym albumie? Wystarczy raz na miesiąc zaprosić nas do siebie na herbatę!

Pierwszy Rok to seria 12 krótkich sesji fotograficznych, których efekty otrzymacie co miesiąc, a po roku – ich podsumowanie w pięknie wydanym albumie. Jeśli oczekujesz narodzin maluszka lub Twoja rodzina właśnie się powiększyła, to wybór idealny dla Ciebie. To także fantastyczny pomysł na prezent od najbliższych dla świeżo upieczonych rodziców.

Sesja zdjęciowa - roczna
Sesja zdjęciowa - roczna
Sesja zdjęciowa - roczna
Sesja zdjęciowa - roczna

Cena sesji obejmuje nasz dojazd we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Krakowa (koszt dojazdu poza Kraków liczymy dodatkowo), 12 krótkich sesji na miejscu, selekcję i postprodukcję zdjęć, 120 zdjęć w wersji cyfrowej oraz wydruk ok. 60 fotografii w spersonalizowanym albumie.

W sumie zobaczycie swój pierwszy wspólny rok na co najmniej 120 zdjęciach (nie wykluczamy niespodzianek w albumie...). A przy tym nie musicie się martwić, że kogoś na nich zabraknie, bo będzie musiał pstrykać foty – my się tym zajmiemy!

Sesja zdjęciowa - roczna
Sesja zdjęciowa - roczna
Sesja zdjęciowa - roczna
Sesja zdjęciowa - roczna
Sesja zdjęciowa - roczna
Sesja zdjęciowa - roczna

Sesja Pierwszy Rok to nasz autorski pomysł, a zarazem jedyna taka propozycja na rynku fotografii rodzinnej. Jesteśmy fotografami na pełen etat i każdego miesiąca bez problemu wygospodarujemy czas na spotkanie. Wiemy też doskonale, że niemowlęta ustalają rodzicom grafik na całą dobę, możemy więc umawiać się zarówno wczesnym rankiem, jak i późnym wieczorem. Zatroszczyliśmy się o sprzęt fotograficzny, który doskonale radzi sobie w trudnych warunkach oświetleniowych. Pracujemy nawet przy słabym świetle lampki lub zimową porą!

Zdjęcia z naszych 12 spotkań następnie starannie wyselekcjonujemy, poddamy postprodukcji oraz zaprojektujemy i wydrukujemy spersonalizowany album. Będzie on zapisem pierwszego roku życia nowego członka rodziny. Czy można sobie wyobrazić lepszy pomysł na pierwsze urodziny lub na pamiątkę dla dziadków?

12 miesięcy to 12 kamieni milowych w życiu maluszka.
Zaproś nas do siebie i upewnij się, że zachowasz te chwile na zawsze!